wz

Fotogalerie / Make-Up Artist gallery

Zde je jediná ucelená fotogalerie všech předních maskérů na internetu vůbec, jedná
se o fotografie nejvýznamějšíchch osobností tohoto oboru, kteří stojí za vznikem
většiny "uměle vytvořených" postav filmových dějin.




Fotogalerie : Majitelé vlastních studií a známí maskéři.

Foto Acevedo Gino - Film : Lord of the rings, Men in black, Wolf, Species. /USA

Foto Alfrey Mark - Film : Man in black, Babylon 5, X files. /USA

Foto Alvarez Henry - Film : Legend, Twilinght zone, thing. /USA

Foto1 Anderson David LeRoy - Filmy : Dawn of the dead -Remake, Nutty professor, Aliens. /USA

Foto1 Apone Allan A. - Film : XXX, Return to horror high, C.H.U.D 2. (Mel Fx) /USA

Foto1 Baker Rick - Film : Tarzan, Grinch, Men in black 1, 2. (Cinovation studio). /USA

Foto1 Ballas Christ - Film : End of days, The 6th day, Simple plan. (Metamorphosis). /USA

Foto1 Barnett Jason - Film : Albino farm, Hellboy, Lady in the water. /USA

Foto1 Bartalos Gabe - Film : Leprechaun 1, 2, 3, 4, Basket case. (Atlantic west effects). /USA

Foto1 Bates Mike - Film : Creep, Lord of the Rings, Minotaur. (Hybrid company). /UK

Foto1 Berger Howard - Film : Evil dead 2, 3, Darkman, Hills have eyes, Hostel 1,2. (KNB Fx group). /USA

Foto1 Beswick Dough - Film : Frailty, Scary movie 2, Ticks, Beetlejuice. /USA

Foto1 Blaisdell Paul - Film : Invasion of the Saucer Men, Day the World Ended. /USA/ ...R.I.P (1927–1983)

Foto1 Blasco Joe - Film : Darkroom, Rabid, Shivers, Ilsa, she wolf of SS. /USA

Foto1 Bonneywell Dave - Film : Dog soldiers, Chucky 4, Space travesty. /UK

Foto1 Bottin Rob - Film : Robocop 1, 2, 3, The Thing, Totall recal, Howlling. /USA

Foto1 Boyle Stephen - Film : Undead, Poors mans orange. /USA

Foto1 Brennan Kevin - Film : Howlling 5, Night terrors, M.Jackson triller. (Max studio). /USA

Foto1 Brown Jamie - Filmy : Friday the 13th. 8, Superman, MacGyver.

Foto1 Bryn Norman - Filmy : Starman, Jacknife, Kreating Karloff.

Foto1 Buechler John Carl - Film : Carnosaurus, Friday the 13th 7, Bride of Re-animator. /USA

Foto1 Burke Michaele Winter - Film : Cell, Jerri Maguirre, Dracula Alien nation.

Foto1 Burman Tom - Film : Mask of Zorro, Chicago hope, Teen wolf, Prophecy, Body snatchers. /USA

Foto1 Burman Barney - Film : Mission Impossible 3, Matrix Reloaded, Carrie 2, X files. (son of Tom Burman). /USA

Foto1 Burnett Michael - Film : Cursed, Lost Highway, Masters of universe, Ratboy. /USA

Foto1 Caglione John Jr. - Film : Chaplin, C.H.U.D, Poltergeist3, Dick Tracy. /USA

Foto1 Cannom Greg - Film : Dracula, Passion of Christ, Lost boys, Nightmare on Elm street3. /USA

Foto1 Carlsson Lars - Film : Portratted, Kult olssons Julkalender. /ŠVÉDSKO

Foto1 Collora Sandy - Film : Dogma, Arrival, Little monster, Predator2. /USA

Foto1 Conway Richard - Film : Little shop of horrors, Johny English, Jason and the Argonauts. /USA

Foto1 Corso Bill - Film : Dreamcatcher, Jackass: the movie, House on haunted hill, Innocent blood. /USA

Foto1 Coulier Mark - Film : Star Wars, Frankenstein, Mummy, Event horizont. /UK

Foto1 Dawn Jeff - Film : Terminátor 1, 2, 3, Batman a Robin, Preator, Running man. /USA

Foto1 Day Larry - Film : Ring two, Mean creek, Dr Giggles. (Chimera studio) /USA

Foto1 Devane Mitch - Film : Chronicles of Narnia, Frighteners, Exorcist 3. /USA

Foto1 Dudman Nick - Film : Batman, Harry Potter 1, 2, 3, 4, Star Wars, Frankenstein unbound, Willow. /UK

Foto1 Dupuis Stephan - Film : Poltergeist3, Jason X, Indiana jones, Scanners, History of violence. /USA

Foto1 Elizade Mike - Film : Hellboy, Fantastic four, Men in black, Blade 2.(Spectral Motion Inc.) /USA

Foto1 Elsey Dave - Film : Black sheep, Waxwork, Candyman /UK

Foto1 Engelen Paul - Film : Kingdom of heaven, Gladiator, Batman. /UK

Foto1 Eisner Glen - Film : The Mist, Passion, 300 /USA

Foto1 Fields Mike - Film : Thir13en ghosts, Saint sinner. Kingdom hospital, Bones, Final destination, X files. /USA

Foto1 Freeborn Stuart - Film : Star Wars, Superman, 2001 space odyssey, The Omen. /UK

Foto1 French Ed - Film : Sleepway camp, C.H.U.D, Necropolis, Terminator 2, Vemon. /USA

Foto1 Fullerton Carl - Film : Silence of the lamb, Friday the 13th 2, Hunger, Training day. /USA

Foto1 Garbarino Mark - Film : Rose red, Babylon 5, Night of the demons, Six feet under. /USA

Foto1 Gardner Tony - Film : Evil dead 2, 3, Darkman, Hocus pocus, Seed of Chucky. (Alterian studio). /USA

Foto1 Gatien Bruno - Film : Acension, Screamers, Wise girls. /USA

Foto1 George Screaming Mad - Film : Re-Animator 2, Childern of the corn 3, Nightmare on Elmstreet4, Faust. /USA

Foto1 Gerner Peter - Film : Return to Sleepway camp, Flesh for the beast. (Gerner a Spears). /USA

Foto1 Gillis Alec - Film : Tremors 1, 2, 3, 4, Santa claus, Alien 3, 4. (Amalgamated dinamics). /USA

Foto1 Goldman Chain Jacob - Film : Silent hill, Subcounscious cruelty, Bone colector, Evil breed - Lehend of Samhain.

Foto1 Gorton Neill - Film : From hell, Judge Dredd, Sahara.

Foto1 Griffin Rachel - Film : In name of the king, Scary movie 3, Snow dogs, The X files.

Foto1 Guastini Vincent - Film : Dogma, Rottweiler, Toxic avanger 3, Childern of the living dead. /USA

Foto1 Hall Robert - Film : Buffy, Frankenstein, Frankenfish, Dead birds. (Almost human) /USA

Foto1 Haney Kevin - Film : Dead becomes her, Poltergeist 3, Amitywille 3, Cocoon, Santa Clause 3.

Foto1 Harlow Joel - Film : Pirates of the Catibbean 1, 2, 3, Haunted Mansion, Ring two, Anaconda.

Foto1 Harris Jez Gibson - Film : American Werewolf in Paris, Walking with beast. (Crawley creatures). /UK

Foto1 Hartwell Vance - Film : Adams famili, Lord of the rings, Scary movie 2, Tommyknockers. /USA

Foto1 Hillard Brian K. - Film : Village, Doom, Constantine. (Evolution Effects). /USA

Foto1 Holder Grad. - Film : Ginger snaps 3, Bless the child, Godzila. /USA

Foto1 Chambers John - Film : The planet of the Apes, Halloween II. /USA/ ...R.I.P (1923–2001)

Foto1 Chaney Lon - Film : London After Midnight, The Phantom of the Opera. /USA/ ...R.I.P (1883–1930)

Foto1 Charmatz Jim - Film : Terminator, Ghost and darkness.

Foto1 Chase Ken - Film : Sinatra, Evolution, Escape from New York. /USA

Foto1 Chiodo Stephen, Edward, Charles - Film : Critters 1, 2, 3, 4, Team America, King Cobra. (Chiodo brothers production). /USA

Foto1 Jacobsen Morten - Film : Iam Dina, Possessed, Kat. / Dánsko

Foto1 Johnson Steve - Film : Blade 1,2, Virus, The Stand, Abbys, Species. (X/FX Studio). /USA

Foto1 Jones Davy - Film : Blade 2, Flesh and blood. /USA

Foto1 Jones Dean, Starr - Film : Mortuary, Ginger snaps, Toolbox murder, Star trek. (American makeup a effects). /USA

Foto1 Jones Paul - Film : Hellraiser 2, Hellraiser 3, Skinwalkers, Wrong turn, Nightbreed. (pjfxstudio). /UK

Foto1 Karkoska Ron - Film : Devil´s reject, 2001 maniacs. (Monster fx). /USA

Foto1 Keen Bob - Film : Hellraiser 1, 2, 3, Nightbreed, Dog soldiers, Star Wars. (Image animation). /UK

Foto1 Kelman Jamie - Film : Planet of the apes, Enigma, Buffy, Headscape. (Fleshy creatures).

Foto1 Kurtzman Robert - Film : Evil dead 2, 3, Darkman, Hills have eyes, Hostel 1,2. (KNB Fx group). /USA

Foto1 Lanning Don - Film : Underworld, thir13ten ghosts, Alien vs. Predator. /USA

Foto1 Larson Love - Film : Girl with the Dragon Tattoo, Skyfall. /Sweden

Foto1 Lauten Tom - Film : Toxic avanger, Night breed. (NIMBA Creations ltd). /USA

Foto1 Lazzarini Rick - Film : Willard, Aliens, The Flinstones /USA

Foto1 Lestang Benoît - Film : Film : Virus au paradis, Les parrains /FRANC/ ...R.I.P (1964–2008)

Foto1 Levin Fern - Film : X files, Final run, Resurrected. /USA

Foto1 Lindala Toby - Film : X Files, Final destination, D-Tox, Millenium. /USA

Foto1 Logan Joshua M. - Film : Wishmaster 2, Passion of the Christ, Childern of the corn 4. /USA

Foto1Magee Patrick - Film : Dark ride, Panic room. /USA

Foto1 Maley Nick - Film : Star Wars, Krull, Lifeforce, Superman1, 2, Arena. /UK

Foto1 Marti David - Film : Romasanta, Arachnid, Dagon, Hellboy. (DDT). ŠPANĚLSKO

Foto1 Martinez Ed - Film : Dead pit, Amityville 3, Galaxis. USA

Foto1 Mason Waldo - Film : Harry Potter and the Deathly Hallows, Doom . /UK

Foto1 Masters Todd - Film : Slither, Six feet under, Star trek, Hidalgo. /USA

Foto1 McCullagh Conor - Film : Childern of the corn 6, Progeny, Freddy vs. Jason /USA

Foto1 McIntosh Todd - Film : Buffy, Madhouse, Traffic, Memoris of Geisha. /USA

Foto1 Mejias Paul - Film : Interwiev with vampire, Jurasic park 1,2,3, Instinct. /USA

Foto1 Miller David Brian - Film : Nightmare on the Elm street 1, 5, 6, 7, Friday the 13th 5. /USA

Foto1 Mixon Bart J. - Film : Fright night 1, 2, Pet sematary 2, Fantastic four. /USA

Foto1 Montagana Peter - Film : Warlock, Mr. Saturday nights, Dark blue. /USA

Foto1 Morot Adrien - Film : Mummy 3, Art of war, Species 2. /USA

Foto1 Mungle Matthew - Film : Deep blue sea, Dracula, Psycho, Charlies angels 2. /USA

Foto1 Muns William - Film : Swamp thyng, Return of the living dead, Beastmaster. /USA

Foto1 Neill Ve - Film : Batman 2, Blow, Stigmata, Beetle juice. /USA

Foto1 Nicolson Ryan - Film : Final destination, Andromeda 3, Night vision. (Flesh and fantasy). /Canada

Foto1 Nicotero Greg - Film : Land of the dead, Darkman, Hills have eyes, Hostel 1,2. (KNB Fx group). /USA

Foto1 Noe Douglas - Film : Pirates of Caribbean, Wampire in Broocklin, Pulp Fiction. /USA

Foto1 Parkekr Daniel - Film : M.Shelley´s Frankenstein, Apocalipto, Life force. /USA

Foto1 Patino Steve - Steve bohužel v roce 1996 zemřel. Film : Fright night, Re-animator, Critters. /USA/ ...R.I.P (1960–1994)

Foto1 Pearl Dorothy J. - Film : Texas chainsaw massacre, Titus, Poltergeist. /USA

Foto1 Penicas Brian - Film : Jeepers creepers, Batman a Robin, Nutty profesor. /USA

Foto1 Pierce jack - Film : The Mummy's Ghost, The Wolf Man, The Killers . /USA/ ...R.I.P (1889–1968)

Foto1 Pitkethly Justin - Film : Mummy, Killer tongue, Event horizont, Bunker. /UK

Foto1 Porlier charles - Film : Thir13ten Ghosts, Mr. Magoo. /USA

Foto1 Ptak Sheryl - Film : Man on the moon, Cable guy, X-Man 3. /USA

Foto1 Rambaldi Carlo - Film : E.T, Alien, Dune, King Kong. /ITALIA

Foto1 Rantscheff Bernd - Film : Henry: Portrait of a serial killer, Borrower. /USA

Foto1 Rarach Josef - Film : Sword without name, Cossak Fairly Tales (FX creator). /CZ/RUS

Foto1 Ribé Montse - Film : Pan´s Labyrinth, Romasanta, Hellboy. (DDT Especiales) /SPAIN

Foto1 Rockow Jill - Film : Boogeyman 2, Pirates of the Caribbean, Batman Forever. /USA

Foto1 Rose Matt - Film : Predator, Gremlins 2, Fright night 2, Beetle juice . /USA

Foto1 Rossi Gianetto de - Film : House by cemetery, Zombi2, Haute tension, Rambo 3. /Italy

Foto1 Romaire Lee - Film : Windtalkers, Six feet under, Masters of disguise. /USA

Foto1 Sanders Susane Parker - Film : Texas chainsaw massacre 3, Night of the demons 2, Critters3, 4. /USA

Foto1 Savini Tom - Film : Creep show 1, 2, Friday the 13th 1, 4, Day of the dead. /USA

Foto1 Sells Toby - Film : Creatures of the night, Stigmata, Phantasm 2. /USA

Foto1 Short Robert - Film : Cocoon, Beatlejuice, Predator. /USA

Foto1 Shostrom Mark - Film : Nightmare on Elm street 2 and 3, Evil dead 2, Phantasm 2, Toolbox murders. /USA

Foto1 Shulver Colin - Film : American Werewolf in Paris, Judge Dredd, Anatomi. /UK

Foto1 Schell Jordu - Film : Bride of reanimator, X files, Alien 4. /USA

Foto1 Schoonrad John - Film : Black howk down, Lost in space, Gladiator. /UK

Foto1 Sims Aaron - Film : Man in black 1, 2, Nutty profesor, Gremlins2, Big Joe. /USA

Foto1 Smith Dick - Film : Amadeus, Exorcist, Little big man, Hunger, Ghost story. /USA

Foto1 Smith Gordon - Film : X-Man 1,2, Platton, Jacobs ladder. (Ne-Fx). /USA

Foto1 Smithson Mike - Film : Murder by numbers, Supernova, Little Nicky. /USA

Foto1 Snell Richard - Zemřel 21 února 2005 při natáčení Pirates of caribbean -dead mans chest. /USA/ ...R.I.P (1955–2006)

Foto1 Spears Brian - Film : Return to Sleepway camp, Flesh for the beast. (Gerner a Spears). /USA

Foto1 Stivaletti Sergio - Film : Phantom of opera, Phenomena, demoni 1,2, Dellamorte Dellamorte. /ITALI

Foto1 Stoddart Scott - Film : Texas chainsaw massacre 5, sixth sense, Pearl Harbor. /USA

Foto1 Stratton Rick - Film : Alien nation, War of the Worlds, Time machine, Ed Wood. /USA

Foto1 Stringer Mike - Film : Creep, Lord of the Rings, Minotaur. (Hybrid company). /UK

Foto1 Sullivan Tom - Film : Evil dead 1,2,3, Fly 2. /USA

Foto1 Surprenant Thomas - Film : Donnie Darko, Halloween H20, Kalifornia. /USA

Foto1 Taupesh Vlad - Film : Sword without name, Cossak Fairly Tales (FX creator). /CZ/RUS

Foto1 Taylor Richard - Film : Lord of the rings, King Kong, Brain dead. (Weta workshop). /New Zeland

Foto1 Tatopoulos Patrick - Film : They, Godzila, Independence day, Underworld. /USA

Foto1 Terezakis Bill - Film : Scooby doo 2, Willard, Wrong turn 2. /USA

Foto1 Teves Miles - Film : Legend, Interwiev with vampire, Hannibal. /USA

Foto1 Tinsley Christien - Film : American horror story, Warrior, sons of anarchy. (Tinsley studio) /USA/A>

Foto1 Toth Wayne - Film : R. Zombie´s Halloween, Devils reject, Lord of illusion. /USA

Foto1 Tucker Chris - Film : Dune, Company of wolves, Quest for fire, Elephant man. /UK

Foto1 Tunnicliffe Garry J. - Film : Hellraiser 3, 4, 5, 6, 7, Mimic 2, Candyman 2. /USA

Foto1 Vale James - Film : Prince of darkness, deep space, Friday the 13th 7. /USA.

Foto1 Vanek Petr - Film : Nekdo tam dole me ma rad, Ve stinu, Carpe Diem (Screaming zombi studio). /CZECH.

Foto1 Villalobos Mark - Film : Urban legends, Screamers, Uncle Sam, Progeny /USA.

Foto1 Vulich John - Film : Babylon 5, Night of the living dead 1990, The X- files. (OPTIC NERVE STUDIO)./USA.

Foto1 Wade Brian - Film : Jason lives, Piranha 2, Gremlins 2, Nightmare on the Elmstreet 4. (BWFX). /USA

Foto1 Wang Steve - Film : Alien 4, Guiver, Gremlins 2, Hellboy, Predator, Monster squad. /USA

Foto1 Westmore Michael - Film : Star trek, Rocky 1, 2, 3, Johny Handsome. /USA

Foto1 Winston Stan - Film : Terminator 1, 2, 3, Pumpinkhead 1, 2, Aliens 2, Predator. /USA/ ...R.I.P (1946–2008)

Foto1 Woodruff Tom - Film : Tremors 1, 2, 3, 4, Santa claus, Alien 3, 4. (Amalgamated dinamics). /USA

Foto1 Xavier Olivier - Film : The days of victory, Arrial, Punisher. /USA

Foto1 Yagher Kevin - Film : Nightmare on Elms treet 2, 3, 4, Childs play Chucky 1, 2, 3, 4. /USA

Foto1 Zakarian Louie - Film : Requiem for a dream, Dogma. /USA





Fotogalerie :Zaměstnanci FX studií. (Establishment and fx crew)



Foto1 Adams Corey - Film : Ripper, Scary movey. (Flesh and fantasy) /CAN

Foto1 Diaz Alex - Film : Dawn of the dead - remake, Crow 4. (K.N.B FX Group) /USA

Foto1 Kazuhiro Tsuji - Film : Hellboy, The Ring, Planet of the Apes /USA

Foto1 McCarty Mike - Film : Sin city, From dusk till dawn, Hostel. (K.N.B FX Group) /USA

Foto1 Mills Chris - Film : Zombie Wars, Pharaon project. (Evolution Effects Studio) /USA

Foto1 O'Brien Michael - Film : Alien vs. Predator, Spiderman 3, X-Man 3. /USA

Foto1 Wasner Kevin - Film : Passion of christ, Hills have a eyes, Hostel. (K.N.B FX Group) /USA




Zpět na hlavní stranu - Back to Main page